Wykłady on-line - Akademia Hipertrofii

Wykłady on-line

GWARANCJĘ EFEKTÓW
Zdobywasz nieocenioną wiedzę i umiejętności, które będą dla Ciebie procentować.
TEORIĘ + POPARTĄ DOŚWIADCZENIEM PRAKTYKĘ
Wiedza, którą przekazuję, jest oparta na rzetelnych badaniach naukowych i wsparta moim wieloletnim doświadczeniem.
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA
Po szkoleniu otrzymujesz potwierdzenie jego ukończenia w formie certyfikatu.
Najpopularniejsze webinary
Wykłady treningowe
Wykłady treningowo-żywieniowe
Ścieżka edukacji
Zastanawiasz się jakie szkolenie wybrać? Pomogę Ci!
Szkolenia i książki pogrupowane są w kolejności, w jakiej sugeruje Ci zapoznawać się z nimi. Kolejność jest nieprzypadkowa, gdyż starannie dobieram treści tak, by wdrażać Cię płynnie w kolejne zagadnienia.

Moim celem jest przeprowadzić Cię przez ścieżkę edukacji tak, by w jak najprostszy i logiczny sposób przekazać Ci całą wiedzę jaką posiadam.

Jeśli dopiero zaczynasz – podążaj od pierwszych szkoleń, pnąc się dalej i zwiększając swój poziom krok po kroku

Jesteś osobą zaawansowaną – wybieraj zagadnienia które Cię interesują, ale pozwól że Ci coś doradzę: Daj sobie szansę na ponowne przejście ścieżki – jestem pewien, że wspólnie obalimy sporo mitów i wejdziesz na wyższy poziom. Co powiesz na Reedukację?
Akademia Hipertrofii
Treningowe
Treningowo-żywieniowe
Czemu warto wybrać szkolenia na akademii hipertrofii?

Tylko wiedza oparta na solidnych naukowych podstawach pomoże Ci rozwinąć skrzydła bez względu na to, czy jesteś zawodowcem, czy stawiasz pierwsze kroki i dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningiem i żywieniem dopasowanym do aktywności fizycznej. Zobacz, jakie materiały do samodzielnej nauki przygotowałem dla Ciebie.

Materiały szkoleniowe sa dobrym źródłem wiedzy, tylko wtedy, gdy bazują na wynikach rzetelnych badań naukowych – to jest fundament, którego nie można podważyć. Każda teoria musi być jednak umiejętnie zastosowana w praktyce i poparta doświadczeniem zawodowym trenera.

Takie połączenie gwarantuje Ci efekty!

Trening siłowy i żywienie w sporcie to dziedziny, w których nie ma miejsca na gdybanie i wyczucie oparte na „wydaje mi się”, którymi kierują się liczni „trenerzy”.

Akademia stawia na rzetelną, sprawdzoną wiedzę!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.