FAQ - Akademia Hipertrofii

FAQ

Czy na szkolenie może zapisać się każdy?

Tak. Treści są dopasowane do uczestników na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli obawiasz się, że wiedza zawarta w danym szkoleniu może być dla Ciebie zbyt zaawansowana lub zbyt podstawowa, sprawdź oznaczenie, jakie jest do niego przypisane. Dla ułatwienia pogrupowałem wszystkie materiały dostępne na stronie według stopnia zaawansowania.

Jak zapisać się na szkolenie?

Wejdź na stronę danego szkolenia (lub innego produktu, który Cię interesuje) i dokonaj zakupu online. Po zakupie szkolenie (lub inny wybrany produkt) pojawi się na Twoim koncie.

Jak można zapłacić za szkolenie lub inny produkt?

Dzięki płatnościom online łatwo zapłacisz za szkolenie lub inny produkt, który Cię interesuje.

Jak przygotować się do szkolenia?

Wyśpij się w noc poprzedzającą szkolenie, żeby uzyskać dobrą koncentrację. To wszystko. Niczego więcej nie potrzebujesz poza notatnikiem i długopisem.

Co obejmuje cena za szkolenie?

Podczas szkolenia zdobywasz nieocenioną wiedzę i umiejętności. Cena obejmuje również moje wsparcie. Pomagam Ci na każdym etapie szkolenia. Po jego ukończeniu otrzymujesz potwierdzenie w formie certyfikatu. Otrzymujesz również materiał wideo oraz inne materiały dydaktyczne (prezentację lub e-book – w zależności od szkolenia).

Jak długo szkolenie online jest dostępne?

Szkolenia online są dostępne przez 50 dni po zakupie. To wystarczająca ilość czasu, aby przyswoić sobie zawarty w nich materiał.

W jaki sposób można zrezygnować ze szkolenia stacjonarnego?

Możesz zrezygnować do 10 dni przed szkoleniem. Skontaktuj się ze mną, żeby o tym poinformować.

Z jakich źródeł pochodzą informacje przekazywane na szkoleniach?

Wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i rzetelnych danych naukowych i badań. Szkolenia oparte są na literaturze akademickiej skonfrontowanej z doświadczeniem zawodowym i praktyką sportową.

Masz więcej pytań?

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, skontaktuj się ze mną. Chętnie wszystko wyjaśnię! Dane kontaktowe znajdziesz w stopce poniżej.

Korzystaj więcej
i zapisz się
na newsletter
  • Będziesz otrzymywać materiały edukacyjne dopasowane do Twoich zainteresowań.
  • Nie przegapisz interesujących szkoleń i webinarów.
  • Jako pierwszy otrzymasz informacje o okazjach i promocjach.

Ostatnie wpisy na blogu
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.